Jesteś tutaj: Strona główna ›› Kontakt

Kontakt

Prosimy wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i przekazać Ci informacje na temat naszego projektu.

 Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teamwork Polska w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, Poznałem i akceptuję Politykę Prywatności.

 Zgadzam się na otrzymywanie informacji przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Teamwork Polska (Joanna Kaźmierczak, Agata Zarzycka-Kraweć, Katarzyna Hołodowska) oraz pracownikom Teamwork Polska zobowiązanym do zachowania tajemnicy, w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić wysłanie wiadomości. [Zapoznaj się z klauzulą informacyjną.]